25 fevral 2021-ci il tarixində Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədr müavini Sədaqət Qəhrəmanova vətəndaşların onlayn formatda qəbulunu keçirib.
Göygöl Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzində təşkil olunan qəbulda sağlamlıq imkanları məhdud uşaqların müayinəsi və müalicəsi, özünüməşğulluq məsələləri və qadın sahibkarlığının inkişafı, miqrasiya problemləri, yaşayış şəraitinin yaxşlaşdırılması və digər vacib məsələlər ilə bağlı ərizə, təklif və müraciətlərə baxılıb.
Qəbulda vətəndaşların Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin səlahiyyət dairəsinə aid məsələlərə dair müraciətləri Komitənin müvafiq struktur bölmələrinin məsul şəxslərinin iştirakı ilə araşdırılaraq cavablandırılıb və aidiyyəti üzrə tədbirlər görülməsi istiqamətində tapşırıqlar verilib.

An online reception of citizens was held by the Committee
On February 25, 2021, the Deputy Chairperson of the State Committee for Family, Women and Children Affairs Sadagat Gahramanova held an online reception of citizens.
The reception considered applications, proposals and appeals on treatment of children with disabilities, self-employment and the development of women's entrepreneurship, improvement of housing conditions and other important issues.
During the reception, with the participation of officials of the relevant structures of the Committee citizens' applications on issues within the competence of the State Committee were considered and instructions for appropriate action were given.