Dövlət Komitəsinin sədr müavini vətəndaşları onlayn qəbul edəcək
Azərbaycan Respublikası Prezidentinin və Nazirlər Kabinetinin mövcud pandemiya şəraitində Respublika ərazisində tətbiq edilən karantin rejimi qaydalarına əməl edilməsilə bağlı tövsiyələrini nəzərə alaraq, vətəndaşların təhlükəsiz şəraitdə qəbulunu təmin etmək məqsədilə növbəti onlayn vətəndaş qəbulu keçiriləcək.
Qəbul 15 mart 2021-ci il tarixində, saat 10:00-dan 13:00-dək Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədr müavini Aynur Sofiyeva tərəfindən Zaqatala Rayon Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzindən əlaqələndirilməklə baş tutacaq.
Onlayn qəbul Zaqatala Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzində təşkil olunacaq və Zaqatala, Qax və Balakən rayon rayonlarından olan vətəndaşların ərizə, təklif və müraciətlərinə baxılacaq.
Əlavə suallar yarandıqda Zaqatala Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzinə (əlaqə nömrəsi: (+994 24) 225 51 88) və ya Komitənin Kadr və kargüzarlıq şöbəsinə (əlaqə nömrəsi: 012 498 00 92) müraciət edə bilərsiniz.

The Deputy Chair of the State Committee will receive citizens online
Taking into account the recommendations of the President of the Republic of Azerbaijan and the Cabinet of Ministers on compliance with the rules of the quarantine regime applied in the Republic during the current pandemic, the next online reception will be held to ensure safe reception of citizens.
The reception will take place on March 15, 2021, from 10:00 AM to 13:00 PM by Mrs. Aynur Sofiyeva, the Deputy Chair of the State Committee for Family, Women and Children Affairs.
The online reception will be organized at the Zagatala Child and Family Support Center and will consider applications, proposals and appeals of citizens from Zagatala, Gakh and Balakan districts.
If you have additional questions, please contact the Zagatala Child and Family Support Center (contact number: (+994 24) 225 51 88) or the Committee's Personnel and Clerical Department (contact number: 012 498 00 92)