Dövlət Komitəsinin könüllüləri ilə onlayn görüş keçirilib
17 iyun 2021-ci il tarixində seçim mərhələsindən uğurla keçən Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin könüllülərinin iştirakı ilə ilkin onlayn görüş keçirilib.
Dövlət Komitəsinin Ailə problemləri şöbəsinin müdiri Gülnarə Məmmədova görüşdə çıxış edərək, Komitənin fəaliyyət istiqamətləri, həyata keçirilən layihələr barədə bəhs edib.
Daha sonra şöbənin aparıcı məsləhətçisi Müseyib Şirəliyev Komitə tərəfindən həyata keçirilən araşdırma və təhlillər, eyni zamanda könüllülük fəaliyyəti barədə iştirakçılara məlumat verib.

An online meeting was held with the volunteers of the State Committee
On June 17, 2021, the first online meeting was held with the participation of volunteers of the State Committee for Family, Women and Children Affairs, who successfully passed the selection stage.
Speaking at the meeting, Gulnara Mammadova, head of the Family Problems Department of the State Committee, spoke about the activities of the Committee and the projects being implemented.
Then Museyib Shiraliyev, the leading advisor of the department informed the participants about the research and analysis carried out by the Committee, as well as volunteering.