Bahar Muradova Şirvan şəhərində vətəndaşları qəbul edib
24 noyabr 2023-cü il tarixində mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən keçirilən qəbulda Şirvan şəhəri və Hacıqabul rayon sakinlərinin müraciətləri dinlənilib.
Dövlət Komitəsinin aidiyyəti struktur bölmə rəhbərinin də iştirakı ilə keçirilən görüşdə vətəndaşların müxtəlif mövzularda müraciətləri dinlənilib. Mövzular əsasən işlə təmin olunma, alimentin ödənilməsi, ünvanlı sosial yardım və digər məsələlərlə bağlı olub.
Vətəndaşların Komitənin səlahiyyət dairəsinə aid müraciətləri dinlənilib, qaldırılan məsələlərin hərtərəfli öyrənilməsi və qısa müddətdə həll edilməsi üçün müvafiq tapşırıqlar verib. Həlli araşdırma tələb edən müraciətlər qeydə alınaraq, icraata götürülüb.

On November 24, 2023, the appeals of residents of Shirvan City and Hajigabul district were heard at the reception held by the heads of central executive authorities according to the schedule of reception of citizens in cities and regions.
At the meeting held with the participation of the head of the relevant structural department of the State Committee, citizens' appeals on various topics were heard. The topics were mainly related to employment, payment of alimony, targeted social assistance and other issues.
Citizens' appeals related to the Committee's sphere of competence were listened to, and relevant tasks were given for a comprehensive study of the raised issues and a short-term solution. Appeals requiring investigation were registered and processed.